Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Główny dział > Wszystko dla Afrykańczyka > Ciuch Afrykańczyka

Ciuch Afrykańczyka spodnie, kurtki, rękawiczki, kombinezony, bluzy enduro, itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 27.04.2017, 11:57   #1
cyryl


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: PNT
Posty: 494
Motocykl: CRF1000, T7, MT-01, WSK
Przebieg: Rośnie
cyryl jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 1 tydzień 2 dni 16 godz 56 min 28 s
Domyślnie

Od 10 sezonów śmigam w 3 warstwowych ciuchach vanucci bez gore.
Przejechałem w nich około 130-140tys i poza mniejszą szczelnościa przy ulewach nic więcej im nie dolega. Wszystkie zamki nadal całe.
Po tym sezonie zmieniam komplet i będzie to klim.
Warto kupić na kilka lat a dobrze.
cyryl jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 15:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.