|
|
|||||||
| Przygotowania do wyjazdów Jak zdobyć wizę? Jaka kuchenka? Brać materac i namiot? Gdzie są ciekawe miejsca? Jakie kufry wybrać do USA? Czy Anakee założyć odwrotnie? Co to CPD? Odpowiedzi znajdziesz w tym dziale. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2013
Miasto: Słomianki
Posty: 550
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 3 dni 16 godz 16 min 28 s
|
To chyba jechaliście autostradą do Niszu, a nie włóczyliście się bocznymi zadupiami. Jeśli wyłączy się "tryb przelotowy" i skręci pod granicę Bośniacką, albo poleci w stronę Rumunii, to naprawdę znajdą się widoki do popatrzenia. A jeśli ktoś nie jest wegetarianinem, to pewnie będzie najlepsza część wyprawy po Bałkanach.
Jac |
|
|
|
|
|
#2 | |
![]() |
Cytat:
W parku Tara polecam karnięcie się sargarską osmicą: http://www.sarganskaosmica.rs Chłopak pyta o Serbię a Wy tu mu z Czarnogórą czy inną Bułgarią wyjeżdzacie.
|
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Madryt i Toledo - jest tam coś ciekawego? | Poncki | Przygotowania do wyjazdów | 1 | 15.12.2015 12:42 |
| Co ciekawego w okolicach Iwonicz-Zdroj, Krosno, ??? | kudlaty | Przygotowania do wyjazdów | 10 | 19.09.2011 12:13 |
| Coś ciekawego na Litwie? | Bartas | Przygotowania do wyjazdów | 22 | 17.05.2011 10:51 |