|
|
|||||||
| Kaski kaski, gogle, itp. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
|
Zarejestrowany: Mar 2009
Posty: 8
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 25 min 42 s
|
ja też posłałem na PW...
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
mówią na mnie Jackpot
![]() Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Paczków
Posty: 513
Motocykl: RD07a
Przebieg: rosnący
Online: 3 tygodni 21 godz 58 min 53 s
|
Zatem i ja posłałem swe namiary do wysyłki na PW.
Pozdrawiam. |
|
|
|
|
|
#3 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,439
Motocykl: Nie mam już Afryki
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
|
eh, wiekszość poszło na adresy z przelewów. Meldujcie co i jak. pozdro
Dam liste ktore poszły nie poszedł jeden czarny XS bo takich nie ma. |
|
|
|
|
|
#4 |
![]() Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 944
Motocykl: RD07a
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 3 godz 18 min 13 s
|
To może być problem, bo ja już pod tym adresem nie mieszkam, dom sprzedany, tylko się jeszcze nie przemeldowałem.Listonosz wie, ale kurier... no nic, zobaczymy, może dojdzie
|
|
|
|
|
|
#5 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2008
Miasto: Dziki Wschód (podlasie)
Posty: 349
Motocykl: RD07B
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 3 dni 14 godz 29 min 33 s
|
|
|
|
|
|
|
#6 |
![]() Zarejestrowany: Mar 2005
Miasto: Wrocław
Posty: 7,439
Motocykl: Nie mam już Afryki
Online: 4 miesiące 2 dni 2 godz 39 min 26 s
|
juz pisze
nie poszło tylko do Klas i Brenek Klas, bo nie ma grafitu M. Może być czarny lub tytanowy Brenek bo nie ma wogóle XS pokemon poszło na wys maz. na osipy kolonia 27 ide do tyry how ! |
|
|
|
|
|
#7 | |
![]() Zarejestrowany: Feb 2009
Posty: 155
Motocykl: Tiger 1050
Online: 4 dni 5 godz 41 min 18 s
|
Cytat:
Przelew robiłem zanim było wiadomo , że grafitu nie będzie więc stąd taka informacja w przelewie!A już liczyłem , że może dziś przymierzę nowy garnek
|
|
|
|
|
|
|
#8 | |
![]() Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 1,206
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 1 miesiąc 3 tygodni 2 dni 19 godz 29 min 30 s
|
Cytat:
Odwiedziłem wczoraj kolegę Rambo i widziałem ten kocioł. Może następnym razem sam zajmiesz się taką akcją ![]() I wcale nie jestem czarny
__________________
|
|
|
|
|
|
|
#9 |
![]() Zarejestrowany: Nov 2008
Miasto: Poznań
Posty: 944
Motocykl: RD07a
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 5 dni 3 godz 18 min 13 s
|
Rambo, mam prośbę, jesteś w stanie podać nr nadania paczki?
Zadzwoniłbym do DHL i poinformował, gdzie mają dostarczyć pakę, inaczej wróci do Ciebie. |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| AKCJA zamówienie zbiorcze na kask NITRO F346 | rambo | Kaski | 253 | 12.05.2010 12:31 |