|
|
#11 |
![]() Zarejestrowany: Jun 2010
Miasto: Halinów
Posty: 1,006
Motocykl: BMW R 100 S, R 1200 GSA
Online: 2 miesiące 2 dni 17 godz 29 min 37 s
|
Ja się Pany nie znam ale coś mi tu nie gra. Na filmie przesłanym przez madafakingesa jest gadka o ikonie entuzjastów rajlowych, o legendzie generacji podrózników itd. a tu stoi moto bez sprzęgła i z jakimś automatem
![]() ![]() ![]() Wy się tu brandzlujecie, że koło z tyłu 18 a ciekawe jak ten automat będzie robił w terenie? Wiem, że to prototyp ale wsadzając takie rozwiązanie do motocykla mającego być rallye i pokazywanie go na prezentacji z takimi hasłami to trochę jakby nie przemyślane. Ale niech się może spece o marketingu wypowiedzą. |
|
|
|