|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
#35 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 26 min 32 s
|
Juz raz jechalem po Dzika 800km i sie oplacalo
ale teraz czasowo zle stoje nie mam po prostu kiedy i dlatego musze sie ograniczac do mniejszych promieni. Kamyk |
|
|
|