|
|
#7 |
![]() Zarejestrowany: Jul 2011
Miasto: Bydgoszcz/Szczecin/Berlin
Posty: 489
Motocykl: ST XTZ 750'89
Online: 2 tygodni 3 dni 9 godz 31 min 40 s
|
Wow! No to dorzuciłaś do pieca! Super! Czekam na więcej.
Pozdrawiam i życzę pomyślności w pracy. Kamyk |
|
|
|