|
|
|||||||
| Kwestie różne, ale podróżne. Jak nic z powyższego o podróżowaniu Ci nie pasuje, pisz tutaj... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: Oct 2010
Miasto: Podlasie
Posty: 2,662
Motocykl: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 5 godz 15 min 54 s
|
To i ja się pochwalę światełkiem...
Jakieś bajoro na Kaszubach, jakich tysiące tam. Miejsc dziwnych, tajemniczych jest mnóstwo obok nas - wystarczy mieć tylko otwarte szeroko oczy i uszy ![]() I wstać rano :/ ![]() Ps. Dziwnie przycięte boki, bo to slajd i funkcja panorama w Z1-p. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Kierowca bombowca
![]() |
A to takie miejsce niby zwykłe, ale jednak trochę niezwykłe - plaża na Helu i polski przedwojenny bunkier, który brał udział w walkach we wrześniu 1939 r. Długo się bronili, do 2 października. Stoi sobie dalej, a w lasku za wydmami ma jeszcze kilku kolegów
__________________
AT RD07A, '98, HRC |
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| MIEJSCA PRZYJAZNE MOTOCYKLISTOM czyli GDZIE trafić na dobry nocleg, michę, itp... (oraz ostrzeżenia przed "miną") | motoMAUROxrv | Kwestie różne, ale podróżne. | 51 | 19.04.2017 13:39 |