Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Podróże. Całkiem małe, średnie i duże. > Umawianie i propozycje wyjazdów

Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy...

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 20.06.2012, 22:26   #1
matjas
 
matjas's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: May 2008
Miasto: Brzezia Łąka
Posty: 17,185
Motocykl: nie mam AT jeszcze
matjas will become famous soon enough
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 3 godz 45 min 44 s
Domyślnie

bardzo się cieszy serce meeeeeee... trallalaaaaa jak czytam ten wątek.
znaczyt si ze warto tam jechać a jakże.
już nie mogę się doczekać.
@ Ramoneza - moja baza wiedzy nt. tego wyjazdu znajduje się w tym wątku. sciągnij sobie Google Earth i tam mozolnie powiększając kawałek po kawałku wyklikasz sobie ładnie którędy chcesz jechać.
W ten sam sposób robiłem trasy na IZImeeting i zawsze sobie klikam jak gdzieś jadę - czasu zawsze mało więc nie ma sensu błądzić.
Ślad z GE można konwertować do formatów rozpoznawanych przez urządzenia nawigacyjne - i masz gotowe.

Póki co zrobiłem zarys trasy - 2100km.

matjas

p.s. plan masz w istocie misterny i chytry
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa

Ostatnio edytowane przez matjas : 21.06.2012 o 09:09
matjas jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 21.06.2012, 21:53   #2
ramoneza
 
ramoneza's Avatar


Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: gubin
Posty: 559
Motocykl: RD04
Przebieg: 70000
ramoneza jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 51 min 5 s
Exclamation

he,he,he a jednak niema tak latwo na GE jakoś ciężko mi się zmobilizować a poza tym to jest robota ta kilka tydni a mi wciąż brakuje czasu,ale nic to
" trza być twardym a nie mientkim :"jak powiadaja stare górole ,może pojadę standardowo GPS wspomagane mapkami i wskazówki dobrych ludzi.
Meybi sie miniemy gdzies tam na zadupiach
ramoneza jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wł.

Skocz do forum

Podobne wątki
Wątek Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatni Post / Autor
Polska: Koniec kwietnia/początek maja 2010 "Północ-Południe" oko Umawianie i propozycje wyjazdów 1 01.02.2010 22:02


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 00:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.