|
|
|||||||
| Umawianie i propozycje wyjazdów Masz już plan? Nie masz? A może szukasz kompana w podróży? Brak Ci koncepcji na długi weekend, wakacje? Szukasz plecaczka? Nikt nie chce jechać na Elefanta? Tu szukaj bratniej duszy... |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() |
bardzo się cieszy serce meeeeeee... trallalaaaaa
jak czytam ten wątek. znaczyt si ze warto tam jechać a jakże. już nie mogę się doczekać. @ Ramoneza - moja baza wiedzy nt. tego wyjazdu znajduje się w tym wątku. sciągnij sobie Google Earth i tam mozolnie powiększając kawałek po kawałku wyklikasz sobie ładnie którędy chcesz jechać. W ten sam sposób robiłem trasy na IZImeeting i zawsze sobie klikam jak gdzieś jadę - czasu zawsze mało więc nie ma sensu błądzić. Ślad z GE można konwertować do formatów rozpoznawanych przez urządzenia nawigacyjne - i masz gotowe. Póki co zrobiłem zarys trasy - 2100km. matjas p.s. plan masz w istocie misterny i chytry
__________________
'Przestań naprawiać kiedy zaczynasz psuć' - Ojciec matjasa Ostatnio edytowane przez matjas : 21.06.2012 o 09:09 |
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Jan 2012
Miasto: gubin
Posty: 559
Motocykl: RD04
Przebieg: 70000
Online: 2 tygodni 5 dni 11 godz 51 min 5 s
|
he,he,he a jednak niema tak latwo na GE jakoś ciężko mi się zmobilizować a poza tym to jest robota ta kilka tydni a mi wciąż brakuje czasu,ale nic to
" trza być twardym a nie mientkim :"jak powiadaja stare górole ,może pojadę standardowo GPS wspomagane mapkami i wskazówki dobrych ludzi. Meybi sie miniemy gdzies tam na zadupiach
|
|
|
|
![]() |
| Narzędzia wątku | |
| Wygląd | |
|
|
Podobne wątki
|
||||
| Wątek | Autor wątku | Forum | Odpowiedzi | Ostatni Post / Autor |
| Polska: Koniec kwietnia/początek maja 2010 "Północ-Południe" | oko | Umawianie i propozycje wyjazdów | 1 | 01.02.2010 22:02 |