|
|
|||||||
| Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym. |
![]() |
|
|
Narzędzia wątku | Wygląd |
|
|
|
|
#1 |
![]() Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Łódź
Posty: 310
Motocykl: DRZ
Online: 4 tygodni 20 godz 52 min 39 s
|
Siostra kupiła cbf 125 . Dzisiaj wyjechała bak i zatankowała do pełna . Zasięg do rezerwy 680km , weszło 12,5l benzy . Jazda tylko po mieście . Może i ona waży mało ale mniej więcej 1/3 z tego dystansu jeździł ojciec i jego 105kg. Jestem w szoku !
|
|
|
|
|
|
#2 |
![]() Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,723
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Online: 3 miesiące 1 dzień 14 godz 49 min 26 s
|
![]() Everybike napisz proszę coś więcej o wrażeniach z jazdy tym maleństwem. Przymierzałem się do zakupu tego motorka dla żony ale poza przymiarką w salonie nie miałem okazji sprawdzić jak to jeździ. Szukam wiarygodnych ocen od użytkownika. |
|
|
|