Wróć   Africa Twin Forum - POLAND > Wszystko co chciałbyś wiedzieć o motocyklach innych niż AT > Inne - dyskusja ogólna

Inne - dyskusja ogólna Dział poświęcony motocyklom nieskategoryzowanym.

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01.05.2012, 11:27   #1
everybike
 
everybike's Avatar


Zarejestrowany: May 2010
Miasto: Łódź
Posty: 310
Motocykl: DRZ
everybike jest na dystyngowanej drodze
Online: 4 tygodni 20 godz 52 min 39 s
Domyślnie

Siostra kupiła cbf 125 . Dzisiaj wyjechała bak i zatankowała do pełna . Zasięg do rezerwy 680km , weszło 12,5l benzy . Jazda tylko po mieście . Może i ona waży mało ale mniej więcej 1/3 z tego dystansu jeździł ojciec i jego 105kg. Jestem w szoku !
everybike jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01.05.2012, 22:16   #2
Marcin-BB


Zarejestrowany: Aug 2009
Miasto: Bielsko Biała
Posty: 1,723
Motocykl: TA 600/rd03
Przebieg: 48ooo
Marcin-BB jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 1 dzień 14 godz 49 min 26 s
Domyślnie


Everybike napisz proszę coś więcej o wrażeniach z jazdy tym maleństwem. Przymierzałem się do zakupu tego motorka dla żony ale poza przymiarką w salonie nie miałem okazji sprawdzić jak to jeździ. Szukam wiarygodnych ocen od użytkownika.
Marcin-BB jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +2. Teraz jest 11:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.