|
|
#1 |
![]() |
yo!
pacjent: KTM 990 SMT 2011 objawy: nie wysprzegla w pelni po wcisnieciu klamki. ciagnie na jedynce, biegi wchodza z hukiem i oporami. pompa i wysprzeglik ( akcesoryjny Oberon) 100% sprawne, odpowietrzone i szczelne. olej lany od kilku sezonow ten sam ( Motul 7100 10W40). zaczelo sie nagle 400 km po duzym serwisie zawierajacym wymiane plynu w pompie Magura ( mineralna). bede zrzucal prawy dekiel jak mi sie zwolni podnosnik i zobacze co w srodku. czego szukac? wyzabkowany kosz sprzeglowy? cos z pretem wycisku? sa jakies typowe uszkodzenia ukladu sprzegla w 990? dzieki za uwagi - nie bylo mnie jeszcze w tym rejonie.
__________________
buziaki
|
|
|
|