Cytat:
Napisał Adagiio
W Livigno to temperatury niskie bo wysoko, gorąco jest w dolinach wczoraj w okolicach Bolzano zanotowano 41 stopni. Jest to najwyższa temperatura w czerwcu od kiedy prowadzą pomiar. Większym problemem mogą być gwałtowne burze z gradem, które są w prognozach bo nie bardzo jest się gdzie schować jadąc motorkiem.
|
Dojechałem po suchym ino zajebiaszcze korki bo drogi robią i jakiś wyścig pokoju był ino z przeciwka, wszystko po stronie szwajcarskiej, a jak już na kwaterze się zameldowali to i deszcz się pojawił z piorunami