Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 13:39   #78
Jarczoq
 
Jarczoq's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Jul 2017
Miasto: Poznań
Posty: 916
Motocykl: RD07a
Przebieg: ^90 000
Jarczoq jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 tygodni 3 dni 18 godz 48 min 56 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał szynszyll Zobacz post
rozumiem koncepcje - mamy naped skuterowy z automatem ale pozycje nie skuterowa. ciekawe jak sie to prowadzi przy takim wywazeniu z kosmosu. pomysl conajmniej oryginalny ale wzornictwo faktycznie koszmarne :O
Zrobili na zamówienie Holywood do kolejnego Batmana.
Co do V-Małpy, nie daj się zwieźć - to elektryk utajony.
Jarczoq jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem