Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 10:30   #27
arbo
dupa nie ajatollah


Zarejestrowany: Jul 2023
Posty: 1,291
Motocykl: xd
arbo jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 6 dni 2 godz 36 min 42 s
Domyślnie

https://www.instagram.com/reel/DaCcOOBsK7l/
Misiek w drodze na Rysy.
Wrzucam to wideo nie po to, żeby epatować klikbajtami, tylko żebyście zwrócili uwagę jak szybko i zgrabnie porusza się niedźwiedź w trudnym terenie i jak zapiernicza pod górę. Widać to zwłaszcza w drugiej części filmu.
__________________
Może zasugerować, że Hyde park tylko dla dorosłych? Bo z tym na własną odpowiedzialność nie wszyscy rozumieją jak widać. Wchodzą i narzekają że jest jak jest. To tak jakbym wszedł do monopolowego i prawil kazanie jaki alkohol szkodliwy.
(copyright Fazik)
arbo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem