Dzień dobry
jestem tu swiezakiem , nie wiem czy to tutaj dokłanie w tym poście ale mam pytanko
mam od roku moja honde africe xrv 650 1988r
niestety krótko po zakupe miałem wypadek i teraz po dojsciu do zrowia chiałbym ja odnowić
potrzebuje cały przód tzn koło przednie , lagi z półkami
czy ktoś cos może pomoc








?
Z góry dziekuje ,
pozdrawiam
łukasz