Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 17:36
#
9
rrolek
Zarejestrowany
: Feb 2009
Miasto
: a raczej wieś
Posty
: 1,772
Motocykl
: z lekkim adhd
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 43 min 51 s
No nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Chyba, że podziałka nie jest stała. Przekładki, zakładam, proste.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez rrolek