Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 17:36   #9
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,772
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 43 min 51 s
Domyślnie

No nie wiem czy to może mieć jakieś znaczenie. Chyba, że podziałka nie jest stała. Przekładki, zakładam, proste.
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem