Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 17:01   #8
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,279
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 1 dzień 1 godz 35 min 16 s
Domyślnie

jakiś Edek z fabryki kredek poskładał sprzeglo gdzieś/kiedyś w sposob radosny. pierwsza i ostatnia tarcza roznia sie od pozostalych. Edek pomieszal kolejnosc i zle zamontowal ostatnia. ma byc przesuniecie o ząb tak jak w XRV. kosz moim zdaniem bardzo ladny i nie wyzabkowany. jutro jeszcze pomiar cisnienia w magistrali i 'testy drogowe'.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg IMG_20260626_165542.jpg (374.7 KB, 3 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20260626_165611.jpg (294.9 KB, 3 wyświetleń)
Typ pliku: jpg IMG_20260626_150732_copy_1200x1600.jpg (318.4 KB, 3 wyświetleń)
__________________
buziaki
szynszyll jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem