Wątek: Plastyczna rama
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 16:51   #27
robertG7
 
robertG7's Avatar


Zarejestrowany: Apr 2011
Miasto: Bielsk Podl/Wwa
Posty: 1,366
Motocykl: RD07
robertG7 is an unknown quantity at this point
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 21 godz 10 min 59 s
Domyślnie

Cytat:
Napisał Dlugi_TA Zobacz post
Czy to, że nie wrzucali realizacji z CRF1000 jest dla mnie jakimś pocieszeniem?
Widocznie mieli wtedy tyle tych ram, że czasu dokumentować nie było
Od CRF1000 wszystkie polepione to się wzięli za 1100
__________________
podpis bez buraczanych tekstów i życiowych prawd
robertG7 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem