Wątek
:
KTM990 nie wysprzegla
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 14:31
#
16
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Ten film po odpaleniu jest , chyba jakoś sucho to wygląda ?
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon