Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 14:25
#
9
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Cytat:
Napisał
ramires
Dzieju jest zbyt grzeczny na to
Ty, ale mam starą lodówkę, dorobić jakieś sterownie...
...bojler gazowy [mam] i będzie turbo lodowobojarowy załamywacz czasoprzestrzeni
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon