Wątek
:
Bezpieczeństwo we Włoszech
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 13:41
#
21
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 14 min 15 s
Mam cichą nadzieję, że zdążę przed burzami lub , że w ogóle ich nie będzie znaczy gradu bo deszcz mi nie straszny co prawda działa na mnie usypiająco
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon