Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 13:36
#
5
ramires
Administrator
Zarejestrowany
: Oct 2007
Miasto
: Otwock ale chętnie na Śląsk bym wrócił
Posty
: 5,814
Motocykl
: RD37A (Hybryda), dwie ramy RD03 w zapasie
Przebieg:
ojojoj
Online: 2 miesiące 15 godz 52 min 35 s
Ogólnie zrobię ten silnik tak jak trzeba i sprzedam.
Nie mam patentu, łodzi... więc na grzyba mi.
Natomiast muszę się z kimś dogadać aby go wsadzić na motorówkę i przetestować.
__________________
Ramires
...okręt mój płynie dalej... gdzieś tam...
ramires
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez ramires