Wątek
:
Honda BF20 SRTU - outboard - odbudowa
Wyświetl Pojedyńczy Post
Dzisiaj, 13:33
#
3
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,917
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 20 godz 13 min 25 s
Wygląda ,że to też drogi sport w naprawach , a może Honda wszędzie się ceni
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon