Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 12:15   #14
lukasz_vip
 
lukasz_vip's Avatar


Zarejestrowany: May 2009
Miasto: Lubliniec
Posty: 2,544
Motocykl: KTM LC8 950 SUPER ENDURO R
lukasz_vip jest na dystyngowanej drodze
Online: 3 miesiące 2 tygodni 1 dzień 21 godz 56 min 28 s
Domyślnie

Raczej to nie ona ale warto o nią dbać. Jak nie ma smarowania przez tą dyszę to sprzęgło działa zero-jedynkowo na zimnym silniku. Ruszasz jakby pękała Ci linka. Dlatego też w pierwszych 950 zakłada się poprawionych popychacz, czyli ten stalowy z 990 bo on powoduje, że jest lepsze smarowanie i sprzęgło działa lepiej na zimnym silniku.
lukasz_vip jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem