wykrecilem dysze zamontowana ponad zebatki zdawczej. bardzo dziwaczna - nigdy takiej nie widzialem. ma w srodku jakas taka kopulke. jest drizna ale poszla do plynu myjacego ERC na kilka godzin. nie sadze, zeby to ona byla winna. na kolejnej fotce OEM z katalogu, wiec tohle je ono.
p.s. tak wyglada podnosnik taki jak z Jula podniesiony na max. stolek ma 45cm.
__________________
buziaki
|