Cytat:
Napisał CzarnyEZG
Pomiary pomiarami, ale to chyba zatem jeszcze bardziej plastyczne jest niż oryginał?
Ja tam bym wolał mieć ramę z widocznym wzmocnieniem.
|
Generalnie jak stal odkształci się poza granice plastyczności to już płynie tak, że tak. Ja bym takiego motocykla nie kupił. Podejrzewam, że jeżeli tego ktoś nie robi dla siebie to handlarze robią w sprzętach z dobrą historią i małym przebiegiem. Coś gdzieś czytałem, że koszt usługi 3k zł.