Wątek: Merino damskie
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary Dzisiaj, 14:38   #6
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,530
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 12 godz 18 min 18 s
Domyślnie

Nie żeby ten teges.
Ale mnie się podoba nazwa

ZIELONY MELANŻ.


Ps. czekam cierpliwie na SZARY jesienny bo w strusiu mają z wielkimi napisami i duuuużo drożej.
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem