chodzilo mi bardziej o to czy pojedyncza kanapa to dobry pomysl.
co do samego benelli to jest wlasnoscia czegos co nazywa sie Zhejiang Qianjiang Motorcycle i w PL znane jest dzieki Keeway. teraz doszlo QJ Moto. przygladam sie grupom tych marek na FB i niestety jest MEGA problem z czesciami nawet do modeli, ktore obecnie sa w ofercie. dostepnosc mozna sledzic na stronie motor-x.pl i rozkladowki wygladaja smutno tj. wielu waznych czesci po prostu nie ma. wczoraj chlopak szukal czujnika biegow do nowosci srk800 i nikt nie byl mu w stanie powiedziec gdzie i kiedy bedzie go mozna zdobyc z importerem na czele. motocykl nowy na gwarancji oczywiscie.
__________________
buziaki
|