Wątek: Cukierek
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25.04.2026, 13:27   #34
motomysz
 
motomysz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Białogard
Posty: 624
Motocykl: RD04
motomysz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 5 godz 16 min 52 s
Domyślnie

Ja bym nie kupił Dla mnie za duże braki, i teraz uwaga! Brakuje plastikowych zaślepek srub imbusowych mocujący kiere w reiserach.
motomysz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem