Wątek
:
T7 - czy warto :)
Wyświetl Pojedyńczy Post
09.02.2026, 14:46
#
2
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,896
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 13 godz 49 min 2 s
Linkę to mam do tps, jak faktycznie linka przepustnicę otwiera to doopa z tego
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon