Wątek
:
Łożyska kół w NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
09.08.2025, 04:14
#
5
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,255
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 12 godz 20 min 43 s
wrzuc fotke oznaczen tego co wymontowales jezeli sa widoczne i podaj pierwsze znaki VIN, zebysmy wiedzieli o jakim pojezdzie rozmawiamy
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll