Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13.05.2025, 13:10   #1
motomysz
 
motomysz's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jun 2013
Miasto: Białogard
Posty: 624
Motocykl: RD04
motomysz jest na dystyngowanej drodze
Online: 1 miesiąc 2 tygodni 6 dni 5 godz 16 min 52 s
Domyślnie

Panowie jest lipa. Taką wiadomość dostałem dzisiaj.
Załączone Grafiki
Typ pliku: jpg Screenshot_20250513_130656_Gmail.jpg (421.5 KB, 12 wyświetleń)
motomysz jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem