Wątek
:
Szynszyll garaż
Wyświetl Pojedyńczy Post
02.04.2025, 22:18
#
1041
Jarczoq
Zarejestrowany
: Jul 2017
Miasto
: Poznań
Posty
: 907
Motocykl
: RD07a
Przebieg:
^90 000
Online: 2 tygodni 3 dni 16 godz 50 min 50 s
A ja z tego kranika wykorzystałem sito i wewnętrzną uszczelkę i w dalszym ciągu mam ori kranik.
Jarczoq
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Jarczoq