Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20.12.2024, 14:13   #4
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,688
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 6 godz 59 min 0
Domyślnie

Dawno to mówiłem że dostęp do forum tylko po zalogowaniu.
Ale czy ktoś słucha?
__________________
AT03
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem