11.07.2024, 07:58
|
#3
|
Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,255
Motocykl: RD04
Online: 6 miesiące 12 godz 20 min 43 s
|
pozostaje jeszcze kwestia gdzie i jak to w tym 'krokodylu' zamocowac :O jakieś sugestie/doświadczenia?
__________________
buziaki
|
|
|