24.06.2024, 08:58
|
#9
|
|
Administrator
Zarejestrowany: Jun 2007
Miasto: Bałtyk
Posty: 3,819
Motocykl: RD03 2xRD07a
Przebieg: 666
Online: 1 miesiąc 1 tydzień 4 dni 3 godz 56 min 7 s
|
Cytat:
Napisał ex1
noo niestety pogmerało się w mikrofonach i tak wyszło.. trzeba słuchać na jednym głośniku.. 
|
Zrób mono po prostu.
|
|
|