Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.03.2024, 19:17   #21
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 344
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 2 dni 22 godz 15 min 40 s
Domyślnie

To nie pomyłka. Ten drugi był dla mnie
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem