Wątek
:
Łożyska kół w NAT
Wyświetl Pojedyńczy Post
17.01.2024, 21:14
#
83
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,900
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 14 min 8 s
C3 to większy luz, ja bym zakładał standardowe.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon