Wątek
:
V-Stromy - wątek zbiorczy o DL650/DL1000
Wyświetl Pojedyńczy Post
17.01.2024, 15:21
#
10
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,899
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 14 godz 33 min 23 s
Zimny koleżka będzie szukał DLa tysiąca po 2014 roku , masz jakieś źródełko z takimi motocykielami ?
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon