Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16.11.2009, 09:12   #85
Dzieju
Administrator

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Mar 2008
Miasto: Warszawa
Posty: 9,693
Motocykl: RD03
Dzieju jest na dystyngowanej drodze
Online: 5 miesiące 2 tygodni 1 dzień 8 godz 27 min 52 s
Domyślnie

Jak widać lista chętnych rośnie, może wypad na takie Rumunki dojdzie do skutku .....
__________________
AT03

Ostatnio edytowane przez Dzieju : 17.11.2009 o 09:08
Dzieju jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem