Wątek
:
Bluza merino 320 gsm - zapisy
Wyświetl Pojedyńczy Post
11.12.2023, 12:53
#
133
majkowski1
Zarejestrowany
: Jun 2017
Miasto
: CK
Posty
: 790
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Przebieg:
do AE
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 godz 31 min 19 s
Chciałbym poinformować, że na stanie zostało kilka sztuk bluz z zamkiem do połowy oraz zamkiem na całość w rozmiarach: M, L, XL i jedna z zamkiem na całość w 3XL. Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o wiadomość lub telefon.
majkowski1
Zobacz publiczny profil
Odwiedź stronę domową majkowski1
Odszukaj więcej postów napisanych przez majkowski1