Wątek
:
Kącik cycatych BMW GS 100/1100/1150/1200/1250
Wyświetl Pojedyńczy Post
14.09.2023, 20:34
#
4
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,899
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 14 godz 33 min 23 s
Był taki śmieszny temat co zamkneli, ten trójkąt na pomarańczowo to pewnie zawróć.
Wracając do pytania kol. Zimny chwali gdzieś tu takie nie drogie ustrojstwo do odczytania komunikatów.
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon