01.08.2023, 15:39
|
#4
|
Zarejestrowany: Mar 2012
Miasto: Lublin
Posty: 7,900
Motocykl: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 15 godz 14 min 8 s
|
Część 4 Großglockner bez melonów bo byli rok wcześniej.
https://www.youtube.com/watch?v=tfLk...annel=MotoAndy
|
|
|