Wątek
:
Pierścień na gaźnik RD07
Wyświetl Pojedyńczy Post
04.07.2023, 14:47
#
9
szynszyll
Zarejestrowany
: Jul 2008
Miasto
: Popapracie!
Posty
: 8,259
Motocykl
: RD04
Online: 6 miesiące 15 godz 3 min 13 s
Kolejny wyslany. Zostal jeden u mnie i jeden u Marcello.
__________________
buziaki
szynszyll
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez szynszyll