Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24.03.2023, 14:11   #5
szynszyll
 
szynszyll's Avatar

Zapłaciłem składkę :) Dział PiD

Zarejestrowany: Jul 2008
Miasto: Popapracie!
Posty: 8,259
Motocykl: RD04
szynszyll jest na dystyngowanej drodze
Online: 6 miesiące 15 godz 2 min 52 s
Domyślnie

kolega ma ten motocykl bo chce miec motocykl. czasu na jazde ma tyle ze robi max 4 tys km w roku. wszystko w motorku ma byc na cacy i szmatką go i miotełką, wiec herezja, ze mozna miec dwie rozne opony wogole nie wchodzi w gre...
__________________
buziaki
szynszyll jest online   Odpowiedź z Cytowaniem