Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19.10.2022, 13:18   #4
rrolek

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Feb 2009
Miasto: a raczej wieś
Posty: 1,771
Motocykl: z lekkim adhd
rrolek jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 1 tydzień 1 dzień 14 godz 1 min 10 s
Domyślnie

Rumpel, a jak z wygodą w polecanych przez ciebie Gaerne G-Midland GORE-TEX. Wyglądają na dość sztywne. Da się mieszać biegami z dosiadu i bez zdejmowania nogi z podnóżka? Jak z chodzeniem?
__________________
Są jeszcze piękne zadupia na tym świecie.
rrolek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem