Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12.09.2022, 07:52   #184
Artek
 
Artek's Avatar

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,523
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Artek jest na dystyngowanej drodze
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 8 godz 5 min 0
Domyślnie

1.wierny 1szt Black
2. Artek 1 szt. khaki
Artek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem