Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01.04.2022, 17:28   #13
AfroMan

Zapłaciłem składkę :)

Zarejestrowany: Sep 2015
Miasto: Opole
Posty: 344
Motocykl: RD07a
AfroMan jest na dystyngowanej drodze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 3 dni 1 godz 13 min 7 s
Domyślnie

Wróciły wspomnienia z dzieciństwa
Fajnie było poczytać
AfroMan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem