Wątek
:
Ostatnia podróż Harleya, czyli Iran 2019
Wyświetl Pojedyńczy Post
19.03.2022, 15:37
#
1
Melon
Zarejestrowany
: Mar 2012
Miasto
: Lublin
Posty
: 7,908
Motocykl
: cz350/ bandit600/ zx12r/ varadero/vfr1200xd
Online: 4 miesiące 4 tygodni 1 dzień 18 godz 39 min 32 s
Miesiąc minął i nie wjechaliśmy do Iranu ?
Pisz Pan coś
Melon
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez Melon