Wątek
:
Nie tylko ęduro człowiek żyje, czyli piękne klasyki;)
Wyświetl Pojedyńczy Post
30.01.2022, 15:50
#
2
muszel72
Zarejestrowany
: Jun 2018
Miasto
: GDA
Posty
: 3,108
Motocykl
: nie mam AT jeszcze
Online: 2 miesiące 3 tygodni 1 dzień 19 godz 12 min 44 s
Dobrze, że chociaż odrobina seksizmu pozostała. Jest nadzieja jeszcze dla tego foruma…
muszel72
Zobacz publiczny profil
Odszukaj więcej postów napisanych przez muszel72