16.10.2021, 17:00
|
#340
|
Zarejestrowany: Nov 2012
Miasto: Ze wsi jestem w ZMY
Posty: 3,522
Motocykl: Tmax 500+e-rewer.
Online: 8 miesiące 1 tydzień 2 dni 7 godz 15 min 45 s
|
Na który poligon?
Chciałem ostatnio odwiedzić stare kąty, ale od '97 zdążyli bramę postawić.
|
|
|